تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی روم توتال وار 1 - Rome Total War

Rome Total War یک بازی استراتژی و از لحاظ زمانی تاریخی می باشد که در سال 2004 میلادی برای مایکروسافت ویندوز گسترده و منتشر شد . مبارزات اصلی بازی در دوران پایان جهموری بزرگ روم و اوایل امپراطوری  تقسیم شده روم شرقی اتفاق می افتد . این بازی در سال 270قبل از میلاد مسیح تا 14 پس از میلاد اتفاق می افتد . در این بازی دوران اشکانیان نقش پررنگی و قدرتمندی دارند که تاثیر ویژه بر جا می گذارند . هنوز بعد سال ها بازی جنگ تمام عیار و یا به اصطلاح توتال وار روم مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است و طرفداران خود را حفظ و راضی نگه داشته و به عنوان یکی از بهترین بازی های سبک استراتژیک و تمام عیار تاریخی می باشد.


برخی نسخه ها دارای حجم 60 مگابایت میباشند که دلیل آن وجود مولتی ترینر درون نرم افزار است . یعنی درون یک لانچر ترینر مجموعه ای از ترینر ها ( بعنوان مثال بیش از 100 ترینر ) جا گرفته است و دلیل افزایش حجم آن ، این موضوع است . توجه فرمایید نسخه مناسب بازی و هماهنگ با بازی خود را دانلود و بر روی بازی خود اجرا نمایید چرا که در غیر اینصورت ترینر حاصل به درستی کار نخواهد کرد .


نکته : معمولا ترینر ها ممکن است در نسخه اولیه بازی یعنی Alexander به خوبی کار نکنند که باید در این صورت نسخه بروز تر بازی یعنی Barbarian رو دانلود و ترینر ها را روی آن اجرا نمایید .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!