تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Rome Total War 2

بازی Rome Total war 2 : روم۲ (به انگلیسی: Total War: Rome 2) در دوران قدیم و باستان جریان دارد و از سال های 200 و قبل از میلاد مسیح آغاز می‌شود و حدود چندین سال ادامه دارد . اولین ویژگی تازه در این سری مجموعه بازی ها ، وجود نبردها در میدان های جنگ زمین و دریا به صورت تمام عیار و یکپارچه وجودد دارد ؛ که در سری مجموعه های قبل تر ، نبردهای زمینی و دریایی جدا از هم بوده و کنترل تجهیزات بصورت ناکارامد بوده که تمامی این اجزا در سری جدید فیکس و برطرف گردیده است .


ترینر های مجموعه تقسیم بندی شده و دارای نسخه های مختلف است ؛ نسخه بازی خود را شناسایی کرده و سپس ترینر مخصوص آن ورژن را دانلود و بر روی بازی اجرا نمایید . توجه فرمایید درصورت اجرای ترینر با نسخه متفاوت ، ترینر مربوطه کار نخواهد کرد .لطفا برای اجرای صحیح فایل ها ، ابتدا آموزش های موجود در هر پوشه را با پسوند TXT مطالعه فرمایید تا درهنگام اجرا و استفاده دچار مشکل نشوید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


نکته : برای اجرای صحیح ترینر ها و اختلال در آن ، آنتی ویروستان را بصورت موقت خاموش کرده و فایل ها را اجرا نمایید .


توحه فرمایید برای باز کردن فکشن ها باید فکشن مورد نظر را بطور کل نابود کنید تا بتوانید در سری های بعدی آن فکشن را برای خود انتخاب کرده و با تیم مورد علاقه خود همراه باشید .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!