تبلیغات شما تبلیغات شما
مجموعه گلچینی از چیت های Rules of Survival - نسخه موبایل رایگان

بازی Rules of Survival یکی از بازی های سبک شاتینگ اول شخص و سوم شخص است که توانست در ابتدای انتشار بازی های خود پلیر های زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذاب کند . بازی Rules of survival بدلیل سبک جذاب سورویوال خود پلیر های زیادی را در سرتاسر دنیا از جمله ایران به خود جذب کرده است که باعث افزایش محبوبیت روز افزون این بازی شده است . در ادامه میتوانید گلچینی از چیت های نسخه موبایل این بازی را از چیت دانلود دانلود نمایید .


ویژگی های چیت بسیار است از جمله بهبود عملکرد شلیک و آنتن های نمایشی پلیر ها که همگی به بهبود بازی شما میپردازند . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیت طوری طراحی گردیده که آنتی بن باشد و در مواقعی آنتی ریپورت پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید . بدلیل ارائه آپدیت بازی در نسخه موبایل و پاک شدن دیتای بازی ورژن قبل از سوی شرکت سازنده بازی ، بنابراین در هر آپدیت چیت حاضر ممکن باشد موارد امنیتی رعایت نشود بنابراین حتما در اکانت فرعی تان از آن استفاده کنید .


ابزار ما یکی از قوی ترین چیت های قابل استفاده در سرور های گوشی بازی Rules of Survival است توجه فرمایید این چیت دارای قابلیت های بسیار ویژه ای است که درصورت استفاده مداوم امکان بن اکانت شما وجود دارد چرا که قدرت چیت حاصل بسیار است و با Report بیش از 6 بازیکن امکان و درصد بن شما افزایش پیدا خواهد کرد پس توصیه ما به شما این است برای جلوگیری از بن از امکانات چیت بصورت یکنواخت و مداوم استفاده نکنید تا اکانتتان شناسایی نشود . ویژگی بارز چیت را میتوان به شلیک از طریق تکیه دادن به دیوار اشاره کرد که شما قادر خواهید بود در تکیه دادن به دیوار و در جنگ با دشمنان به راحتی آنها را از داخل دیوار نابود سازید .در ویژگی حرفه ای High Scop قادر خواهید بود با استفاده از چیت اسکوپ حاضرتان را تا یک مرحله قوی تر کنید بطوری که با داشتن اسکوپ x2 شما بصورت اسکوپ x4 روی پلیر های دیگر زوم و تمرکز میکنید . همچنین با قابلیت fast Parachute قادر خواهید بود چترتان را سریع باز کرده و به سرعت به زمین بازی برسید و اطراف را لوت کنید و در رقابت های جهانی این قابلیت بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . استفاده از چیت هیچگونه لگی در بازیتان ایجاد نمیکند و همواره از آخرین متدهای کدینگ در استفاده و ساخت آن بکار برده شده است .


توجه فرمایید چیت های حاضر گلچینی از بهترین چیت های بازی Rules of Survival نسخه موبایل میباشند که همگی در لینک دانلود گنجانده شده اند و میتوانید با مراجعه به این بخش چیت مورد نظر خود را دانلود نمایید . در استفاده از چیت ها موارد امنیتی را رعایت کنید تا اکانتتان از بن شدن حفظ شود ؛ چیت ها امکان بن شدن را دارا میباشند بنابراین در کانتست و رقابت های جهانی بیشتر از آنها استفاده نمایید .


مسیر های انتقال فایل های چیت برای اجرا بر روی بازی : (درصورت انتقال اشتباه چیت کار نخواهد کرد بنابراین در مسیر درست و دیتای بازی مپی شود)


تغییر اسم این فایل به assets.npk و کپی در مسیر حافظه داخلی زیر :
Android/data/com.neteasechiji/files/h45na/documents


فایلی که حجم کمتری دارد را به پوشه  زیر منتقل کنید :
/storage/emulated/0/Android/data/com.netease.chiji/files/netease/h45na/Documents

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!