تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت موبایل بازی Rules of Survival (نسخه معمولی موبایل)

Rules of Survival Moible یکی از پرطرفدار ترین بازی های این مجموعه است که با اختیار داشتن رتبه خوبی در پلی استور توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند . در نسخه موبایل چیت زدن متفاوت با نسخه PC میباشد و بسیاری از آیتم ها با اینکه یکسان هستند ولی کارایی متفاوت و گسترده تری دارند . شما قادرید با دانلود این چیت از قابلیت های ویژه آن استفاده کنید و در رقابت های جهانی حرف اول را بزنید .


شما با استفاده از چیت های قرار داده شده در وبسایت (موبایل یا کامپیوتر) قادر هستید در رقابت های جهانی اول شوید و یا در رتبه بندی ها و دریافت جم بهترین جایگاه را کسب کنید چرا که چیت ها با آخرین متد کدینگ سرور هماهنگ شده و دارای بهترین هماهنگی با بازی هستند . همچنین با آپدیت و بروزرسانی چیت ها در هر آپدیت بازی همواره سعی در دور زدن بهتر آنتی چیت و اجرای راحت تر ابزار ها هستیم . بدلیل ارائه آپدیت بازی در نسخه موبایل و پاک شدن دیتای بازی ورژن قبل از سوی شرکت سازنده بازی ، بنابراین در هر آپدیت چیت حاضر از ابتدا کدینگ میشود و موارد امنیتی و ویژگی ها تماما رعایت خواهد شد .


ویژگی های چیت در مقایسه با چیت دیگر نسخه موبایل موجود در سایت ( این لینک ) کمتر میباشد و برای افرادی تهیه شده است که از نظر مالی چیت ها را بررسی میکنند و ماهیت و ویژگی های بیشتر برایشان اهمیت بسیاری ندارد بنابراین برای خرید نسخه ویژه و یا VIP به لینک مذکور در بالا مراجعه کنید در غیر اینصورت این چیت را که قیمت کمتری دارد را در ادامه خرید فرمایید . در هر دو چیت مراقب ریپورتتان توسط بیش از 6 نفر باشید چرا که محرومیتتان از سرور بصورت درصدی میباشد و استفاده بیشتر باعث احتمالات بیشتر میشود اما برای حل این مشکل چیت های موجود در سایت طوری قرار گرفته اند که تا حدی جلوی محرومیت و ریپورت شما را بگیرند .قابل توجه خریداران گرامی باتوجه به این مسئله که این چیت توسط مجموعه چیت دانلود کدینگ شده است و با توجه به هزینه های نگه داری سرور چیت و آپدیت های مستمر و هماهنگ شده با آخرین نسخه بازی ، اشتراک خریدتان برای 2 هفته می باشد که پس از این مدت باید برنامه را مجدد تهیه فرمایید . ما تا 2 آپدیت و 2 هفته آپدیت چیت را در اختیارتان قرار میدهیم تا بتوانید از آن استفاده نمایید ولی پس از این مدت باید درصدد تهیه خرید و تمدید اشتراک اقدام فرمایید . هرگز با چیت آپدیت نشده وارد سرور نشوید چرا که ممکن است ؛ قابل ذکر است که اعلام کنیم چیت حاضر بدلیل کدینگ دوباره در هر آپدیت بازی ، نسخه قبلی از کار می افتد و باید نسبت به تهیه نسخه جدید اقدام فرمایید .


چیتی که برای شما عزیزان مهیا کرده ایم دارای ویژگی های بسیاری است که میتوانید با استفاده از آن در سرورهای موبایل به آسانی در هر چالشی برنده باشید .  . ویژگی های کلی چیت در عکس زیر بطور کامل آمده است و میتوانید مشاهده کنید . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیت طوری طراحی گردیده که آنتی ریپورت می باشد بنابراین با خیال راحت خرید خود را انجام دهید . توجه کنید این نسخه مقداری شبیه نسخه دیگر موجود در سایت است ولی با امکانات کمتر و آنتی ریپورت ضعیفتر ، بنابراین در استفاده مداوم از آن هوشیار باشید .

گیف زیر تنها گوشه ای از این چیت را برایتان نمایش میدهد بنابراین بگذارید برای بار اول که تیک دار است دانلود شود و بطور کامل آنرا مشاهده کنید .با قابلیت Fast Parachute قادر خواهید بود چترتان را سریع باز کرده و به سرعت به زمین بازی برسید و اطراف را لوت کنید و در رقابت های جهانی این قابلیت بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . استفاده از چیت هیچگونه لگی در بازیتان ایجاد نمیکند و همواره از آخرین متدهای کدینگ در استفاده و ساخت آن بکار برده شده است . ابتدا ویژگی ها و توضیحات هر دو چیت را خوانده و سپس اقدام به خرید هر کدام باتوجه به نیازتان کنید . برای دیدن ویژگی های کامل چیت عکس پیشنمایش در جعبه دانلود را مشاهده کنید .


ویژگی های چیت شامل ایم بات ، No Recoil ، اسکوپ معمولی ، حذف چمن ، چتر سریع ، آنت قرمز و ... میباشد که در آپدیت های آینده امکان اضافه شدن و یا کم شدن چیت ها در تمام نسخه های چیت های موجود در سایت وجود دارد چراکه ویژگی هایی که با آنتی چیت اختلال داشته باشند بطور موقت حذف و جایگزینی برای آن در نظر گرفته می شود (چیت دارای آپدیت های مستمر است) بنابراین با خیالت راحت خرید کنید و از حالا وارد رقابت های جهانی شوید . توجه کنید چیت های نسخه گوشی موجود در سایت نیازی به روت دستگاهتان ندارند  .


  *> فروش محصول تمام شده است <*


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!