تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود رایگان چیت بازی Rules of Survival نسخه موبایل

RULES OF SURVIVAL – قوانین بقا بازی پیشرفته ای و فوق العاده عالی در سبک بازیهای نجات است و طراحی چند بعدی دارد مثل بازی معروف Battle Royale از استودیوی NetEase Games برای وسایل و دستگاههای اندرویدی است که در ان شما و بیش از چندین بازیکن آنلاین از سراسر جهان وارد جزیره ای قدیمی می شوید که در مدت زمان مشخص شده باید به پیدا کردن سلاح و انجام کارهایی برای زنده بودن بپردازید و پس از ان همگی وارد یک منطقه Safe می شوید و مهارت ها و ابزارهایتان را بروز و در میدان جنگ به رقابت میپردازند ! انجام انواع کارهای مختلف مثل شناکردن، سواری ماشین، تیراندازی و … همگی در بازی قوانین بقا فراهم شده است .


فایل های چیت شامل دو چیت مختلف است که هرکدام دارای نسخه های مختلف است که باید در محل دیتای بازی شما ریخته شود . توجه کنید چیت ها امکان بن اکانتتان را در بر خواهند داشت . برای اطمینان بیشتر چیت را در اکانت فرعی خود تست کنید و درصورت مورد قبول بودن بطور کامل از آن استفاده نمایید .


محل قرارگیری چیت :

این فایل رو دانلود کنید و توی پوشه Android/data/com.netease.chiji/files/netease/h45na/Documents/res/ قرار دهید .


قابلیت های چیت بسیار است اما توجه فرمایید باتوجه به رایگان بودن چیت امکان بن اکانتتان در آن وجود دارد چراکه موارد امنیتی بصورت ریز مورد بررسی قرار نگرفته است  . چیت حاضر بر روی نسخه های اندرویدی بسیاری از دستگاها تست گردیده و کار میکند  . برای مدیریت چیت از درون بازی اقدام کنید .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!