ePlay Service تبلیغات شما تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود مولتی چیت حرفه ای بازی Rules of Survival (کامپیوتر)

Rules of Survival یکی از پر طرفدار ترین بازی های سبک شوتینگ و اول شخص و سوم شخص است که توانست با انتشار نسخه های اولیه خود رکوردار بیشترین دانلود را به خود اختصاص دهد . در چیت جدیدی که امروز برایتان معرفی خواهیم کرد و دارای ویژگی های Telekill و Gostmod و Aimbot و ... میباشد میتوانید به راحتی در سرور چیت بزنید و در Contest های جهانی اول شوید .


نسخه جدیدی ار چیت Rules of Survival داخل لانچر مولتی چیت ما قرار گرفت و قادر خواهید با اجرای آن به ویژگی های Telekill و Gostmod و Aimbot و ... دستیابید و آنها را بدون ایراد و لگی در بازیتان استفاده نمایید . برای استفاده از این چیت همانند چیت قبلی از دکمه Insert برای فعال و یا عدم فعال شدن چیت میتوانید استفاده کنید .


توجه کنید چیت داخل لانچر میباشد و داخل برنامه مجموعه ای از چیت ها وجود دارد بنابراین با مراجعه به پست اصلی خرید لانچر چیت میتوانید همگی را با یک قیمت استسنایی و با پشتیبانی و آپدیت های مستمر تهیه فرمایید .حتما توجه فرمایید که چیت در نسخه کامپیوتر و حالت Full Screen شده بازی قابل نمایش است بنابراین بازی را تحت Windows Mod اجرا کنید تا بتوانید از چیت استفاده نمایید . ویژگی های Teleport و Telekill بسیار قابل تشخیص هستند و سیستم آنتی چیت تا حدی جلوی چیت ها را خواهد گرفت بنابراین سعی کنید از این امکانات بصورت محدود و در مواقع ضروری استفاده نمایید .

فعالسازی چیت بدلیل قابل اجرا بودن در داخل لانچر به مانند چیت های قبلی میباشد و تفاوتی ندارد بنابراین فایل آموزشی درون فایل دانلودی را مطالعه و مراحل را دنبال کنید . برای دیدن عکس های چیت به باکس دانلود مراجعه کنید . فیلم و کلیپی از اجرای چیت و نمایش چیت برایتان در انتهای پست قرار میدهیم که میتوانید ویژگی های حرفه ای چیت جدید را مشاهده کنید .


چیت مربوطه دارای زبانه های مختلفی است که هرکدام کار خاصی را انجام میدهند بعنوان مثال تب Aimbot ویژگی های Aim را دربر دارد و Tab قسمت Teleport ویژگی های انتقالتان به مکان دیگری بصورت آنی را بر عهده دارد که تمامی چیت ها هماهنگ با آخرین نسخه بازی است و بصورت اتومات و با اتصالتان به اینترنت برایتان بروز میشوند . تنها زمانی که لانچر کلی آپدیت شود باید اقدام به دانلود دوباره برنامه نمایید درغیر اینصورت با مشاهده بخش چیت مربوطه که در حال آپدیت میباشد باید صبر نمایید و به اینترنت متصل باشید تا نسخه جدید برایتان بارگذاری شود و آنرا بتوانید اجرا نمایید .

نکته : برای اجرای هرچه بهتر و بهینه تر این ابزار و جلوگیری از Ban ، توضیحات اجرای راهنمای بهینه این ابزار را در کانال تلگرامی ما دنبال فرمایید . برای دیدن تصاویر چیت به باکس دانلود و بخش تصاویر ابزار مراجعه کنید . شایان ذکر است که ما برای این چیت آموزش مرحله به مرحله و تصویری در اختیارتان قرار میدهیم و  هیچگونه ابهام و خلل در مراحل فعالسازی برایتان بوجود نخواهد آمد و برای آموزش ها و ترجمه چیت ساعت ها وقت گذاشته شده و مراحل با تصاویر همراه شده است ؛ پس با خیالت راحت از ما خرید کنید .

نکته : این نسخه از چیت ، برای نسخه استیم بازی نمی باشد . همچنین این چیت دارای آپدیت های منظم است و پس از هربار آپدیت بازی به نسخه جدید بروز میشود . درصورتی که آپدیت برای چیت بازی منتشر شده باشد نیازی به کار خاصی برای آپدیت چیت ندارید و چیت بصورت خودکار آپدیت میشود ؛ درصورتی که آپدیت برای لانچر ابزار منتشر شده باشد ، درصورتی که در سایت اکانت داشته باشید ، نسخه جدید به رایگان برای خریداران ارسال میگردد .

نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیتی که ما برای دانلود گذاشته ایم یکی از بهترین چیت هایی است که برترین بازیکنان جهان و رقابت های جهانی از آن استفاده میکنند .
بازی های تحت پوشش این ابزار
Ring Of Elysium
Rules of Survival
BattleField 1
CS:GO
Knives Out
WolfTeam
Left For Dead2
Special Force 2
Depth
Soulworker
Creative Destruction


ویژگی های نسخه جدید - آپدیت آبان ماه 97
اضافه شدن بخش Telekill
سازگاری با نسخه جدید بازی
اضافه شدن بخش Teleporter
حذف باگ ها و اشکالات در بازیویژگی ها

 • قابلیت Aimbot
 • قابلیت ویژه Telekill
 • قابلیت ویژه Teleport
 • دارای ویژگی نمایش کاربران (Vision)
 • دارای اپدیت های مستمر و هماهنگ با بازی

امکانات فایل

 • لینک مستقیم : دارد
 • زمان دانلود : 24 ساعت
 • تعداد مجاز دانلود : نامحدود
 • پشتیبانی محصول : دارد
 • نسخه دستگاه : کامپیوتر
 • ارسال به ایمیل : دارد

مشخصات فایل

 • حجم فایل : 13 مگابایت
 • قیمت ابزار : 10000 تومان
 • نسخه ابزار : 3.0.4.4
 • رمز فایل : www.cheatdownload.ir
 • منبع : چیت دانلود
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!