تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی Rust Lagacy نسخه 2018 - Cheat Rust Lagacy

Rust Lagacy یکی از بازی هایی است در سبک Survival که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان ، از جمله ایران دارد در این بازی شما در جزیره ای گیر افتاده اید و باید برای زندگی و حیات خود بجنگید . Rust شما قادر خواهید بود اسلحه و ... بسازید و به شکار حیوانات وحشی مانند خرس و یا گرگ بروید و یا دیگر هم نوعانتان را مورد حمله قرار دهید و اموال آنها و اجزای حیاتی خانه شان را غارت کنید . برای دیدن توضیحات بیشتر درباره چیت این بازی به ادامه ی مطلب بروید .

با این چیت قادر خواهید بود در شب محیط را بطور واضح و روشن ببینید و چندین قابلیت کاربردی دیگر که در بخش ویژگی ها وارد شده است . چیت نیاز به فعالسازی ندارد و تنها کافیست چیت را با عنوان JackeD Loader باز کرده و سپس بازی را اجرا کنید . توجه کنید ممکن است برای برخی مشکلی در این روش وجود داشته باشد که در این صورت وارد Lobby بازی شده و سپس چیت را اجرا کنید . نکته ای که در بن شدن و یا نشدن این چیت وجود دارد این است که همگی این موارد به خود شما بستگی دارد ، چرا که درصورت استفاده مداوم Aimbot از فاصله چندین کیلومتری و یا پرش بلند در جلوی پلیر های دیگر باعث ریپورت شدن شما و یا بن شدنتان توسط آنتی چیت میشود و بهتر است این موارد را راعایت کنید تا شناسایی و بن نشوید ؛ با رعایت این موارد شما هرگز بن نخواهید شد و ابزار شما قابل شناسایی مستقیم نخواهد بود . (چه در سرور داخل چه خارج) .


نکته : چیت قرار داده شده نسخه 2018 میباشد و آپدیت شده است و هماهنگ با آخرین نسخه بازی شما . درصورتی که با بازی شما هم خوانی ندارد و هنگام باز کردن بازی و چیت با هم ، چیت کار نمیکند ؛ باید بازی تان را به آخرین نسخه Rust Lagacy آپدیت نمایید تا همخوانی لازم صورت گیرد .


نکته : توجه فرمایید که امکان محرومیت شما در استفاده بیش از حد از این چیت وجود دارد ؛ برای مقابله با بن شدن باید از چیت هایی که باعث نمایان شدن شما بعنوان چیتر می شود پرهیز نمایید ( مانند پرش بسیار زیاد ، AimBot از فاصله بسیار زیاد ، و موارد دیگر) . درضمن این چیت مخصوص سرور های نان استیم است و در سرور های آن تست شده است ولی در سرور های استیم تست نشده و مسئولیت استفاده آن با شماست .


نکته مهم : بهتر از بسیاری از پارامتر ها مانند سرعت را در مقدار کم قرار دهید و یا Aimbot را در فاصله کمتر و بر روی همه اعمال نکنید تا شناسایی نشوید .


نکته نهایی ؛ شناسایی آنتی چیت : سعی کنید در مقابل ادمین ها از این چیت استفاده نکنید و اگر سرور بسیار شلوغ است نیز همینطور ، چرا که با اعمال این چیت در راه رفتن شما کمی لگ بوجود می آید که شما قادر به دیدن و احساس آن نیستید و تنها پلیر های دیگر میتوانند آن را ببینند که همین لگی میتواند معیاری برای محرومیت و استفاده شما از چیت باشد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!