تبلیغات شما تبلیغات شما
آموزش فعالسازی اسکین بر روی نرم افزار تیم اسپیک - Skin TeamSpeak
با استفاده از اسکین ها در نرم افزار تیم اسپیک قادر خواهید بود تیم اسپیکی زیبا برای خود داشته باشید و با استفاده از شخصی سازی های خود و استفاده از رنگ ها و دکمه های تیم اسپیک جدید احساس تازگی را برای کاربر به ارمغان می آورد و حالت اسکین دیفالت و یکنواخت تیم اسپیک را برای کاربر تغییر میدهد .با استفاده از این آموزش قادر خواهید بود بر روی تیم اسپیک خود اسکین قرار دهید و آنرا فعال نمایید . در آخر نیز سایت هایی که اسکین های جذاب تیم اسپیک را ارائه میدهند خدمتتان معرفی میشود تا از میان اسکین های زیبای آنها یکی را انتخاب و فعال نمایید .

بدین منظور مراحل زیر را پیش گیرید :

+ ابتدا وارد صفحه دانلود تم مورد نظر شوید و آنرا دانلود نمایید .


- سپس فایل مربوطه را از حالت فشرده خارج کنید و محتویات داخل آنرا به پوشه تیم اسپیک خود انتقال دهید .


توجه کنید معمولا در خارج کردن حالت فشرده تم ها ، پوشه هایی مانند Style و Gfx به شما میدهند که باید آنها را کپی کرده و به مسیر نصب تیم اسپیک تان منتقل شوید . توجه کنید برخی قالب ها دارای ایکون اضافه نیز میباشند که آنها را هم باید به پوشه تیم اسپیک خود منتقل نمایید .


- بعنوان مثال مسیر زیر :

C:Program Files/TeamSpeak 3 Client


- سپس بعد از کپی محتویات ؛ نرم افزار TeamSpeak را اجرا نمایید و از سربرگ بالا ابتدا وارد بخش Tools و سپس Options شوید و به قسمت تنظیمات Design بروید .

در این قسمت و در سربرگ Style دنبال تم خود بگردید و انرا انتخاب کنید . از سربرگ های پایینی خود یعنی Theme و icon pack نیز محتویات تم انتقالی خود را انتخاب نمایید و در آخر بر روی دکمه OK در پایین صفحه کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند .


تبریک تم برای شما فعال و نصب گردید !


توجه : حتما قبل از انتقال ، از پوشه های مربوطه مانند Gfx و style بکاپ تهیه فرمایید تا درصورت خرابی و مشکل ، تم اصلی قابل بازگشت باشد . این اتفاق اندک مواردی می افتد چراکه تم اصلی حالت فشرده و داخل پوشه Style قرار دارد و از بخش Style نرم افزار Teamspeak به راحتی قابل انتخاب است . برای دانلود تم های مختلف این نرم افزار به باکس دانلود و لینک دانلود در زیر مراجعه کرده و به صفحه دانلود تم ها منتقل شوید .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!