تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود پلاگین SoundBoard 2019 - نرم افزار اجرای آهنگ در تیم اسپیک

شما می توانید از این نرم افزار برای برقراری ارتباطات صوتی در حین انجام بازی های رایانه ای آنلاین ، برقراری صوتی برای کنفرانس های اینترنتی و یا حتی اهداف آموزشی و ورزشی استفاده کنید. به کمک TeamSpeak همواره با کسب و کار خود در ارتباط نزدیک خواهید بود و می توانید با یاران نزدیک خود و اعضای خانواده تان صرف نظر از محل زندگی و شغل و مکان مشخص، یک ارتباط صوتی رادیویی با کیفیت و کاملاً رایگان را برقرار کنید. اولین و مهم ترین ویژگی سازندگان تیم اسپیک ، ارائه ابزار و یا روشی امن و پرسرعت ، جهت اتصال ارتباطات صوتی ساده است .برنامه TeamSpeak 3 با بهره گیری از کدک صوتی Opus ، امکان تجربه یک شبیه ساز تماس صوتی بسیار با کیفیت و فوق العاده را برای شما فراهم می سازد . این نرم افزار با ترکیب سازی تنظیم اتوماتیک ولوم میکروفون ، کاهش نویزهای دریافتی ، امکان برقراری تماس صوتی کاملا صاف و واضح را برای کاربران در سرتاسر نت فراهم آورده است.

پلاگین حاضر نسخه 2018 میباشد و تغییرات ظاهری بسیاری یافته است . با استفاده از این پلاگین قادر خواهید بود موزیک های خود را داخل تیم اسپیک اجرا کنید و اجرایی بدون لگ و نویز را تجربه کنید . لازم به ذکر است که اعلام کنیم در این نسخه خرابی و اشکالات نسخه های پیشین بطور کل رفع گردیده و با حال و هوای برنامه عالی خدمت شما ارائه گردیده است . برای آموزش برنامه از عکس زیر کمک بگیرید .


آموزش نصب : برای نصب فایل را از حالت فشرده خارج کرده و اجرا نمایید و درصورت درخواست ادرس برای نصب ، آدرس محل نصب برنامه تیم اسپیک را به برنامه معرفی کنید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!