تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود نرم افزار تیم اسپیک - Team Speak

TeamSpeak نرم افزاری بسیار کاربردی برای گیمر هایی است که نیاز به داشتن یک خطوط ارتباطی برای گفتگو با هم تیمی های خود را دارند و یا خدمات آنلاین انجام میدهند . نحوه پروتکل های این برنامه بسیار بهینه و کارسازی شده است بطوری که کوچکترین لگی را برای پلیر و استفاده کننده ایجاد نکند تا خطوط ارتباطی بدون نویز به هم متصل و با پینگ کم بتوانند فایل های صوتی را تبادل کنند .


برای دانلود نسخه مورد نظر خود به بخش لینک دانلود مراجعه کنید و نسخه متناسب خود یعنی کاربر (Client) و یا سرور (برای نصب بر روی سرور شخصی) و یا موبایل (نسخه کاربر موبایل ) را دانلود نمایید . توجه فرمایید برای راحتی شما دو سرور مختلف دانلود در نظر گرفته شده است که درصورت داشتن مشکل با سروری ، از دیگری استفاده کنید .


برنامه حاضر آخرین نسخه منتشر شده است ؛ درصورتی که از ویندوز و نسخه کاربر استفاده میکنید از نسخه Windows x86 or x64 استفاده کنید و یا اگر نسخه سرور را نیاز دارید از قسمت بالایی سایت سربرگ سرور را انتخاب کنید تا نسخه های مختلف آن برایتان نمایان شود . همچنین برای کاربران موبایل نیز فکری اندیشه شده و این کاربران میتوانند از قسمت موبایل نسخه خود یعنی اندروید و یا IOS را انتخاب و دانلود نمایند .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!