تبلیغات شما تبلیغات شما
 دانلود ترینر و سیو تمام نسخه های بازی ویچر 2 - 2 The Witcher

witcher 2 نسخه دوم بازی تقریبا از آخر های ورژن اول شروع می شود، جایی که بین فولتست و خانواده اش نبردی رخ میدهد در این جا است که فولتست از جرالت برای کمک استفاده میکند تا به این جنگ پایان دهد . جزئیات را در ادامه مطلب بخوانید .


علت حجم زیاد ابزار نسخه های زیاد چیت این بازی و ترینر های آن است . این مجموعه شامل باز کننده یا آنلوکر و سیو بازی و همچنین ترینر نسخه های مختلف است که در ادامه عکسی از نسخه های موجود در این فایل گذاشته خواهد شد که میتوانید مشاهده فرمایید . ترینر ها پوشه بندی شده و تقسیم بنده شده اند . برای اجرا ، ابتدا بازی را باز کرده و سپس ابزار ها را روی آن اجرا نمایید .


نکته : قبل خارج سازی از فایل فشرده ، حتما آنتی ویروستان را ابتدا خاموش نمایید .


نکته : برای استفاده از هر فایل ، درصورتی که فایل Readme در فایل ها موجود است ابتدا آنرا مطالعه فرمایید . برای استفاده از سیو و آنلوکر ، آموزش موجود در فایل TXT را مشاهده نمایید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!