تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر تمام نسخه های بازی ویچر - The Witcher

The Witcher نام بازی بسیار جذابی است که در انتشار اولیه خود ، رکورد دانلود را شکست . در این بازی امکان حرکت دادن دوربین هنگام جنگ اجازه می دهد تا تمامی محیط اطراف خود را مشاهده کنید و اجازه ندهید تا دشمنان از پشت به شما حمله ور شوند . شخصیت اصلی داستان دارای دو شمشیر تیز و بران است که یکی از تیغه های فولادی برای کشتن حیوانات و انسان ها است و دیگر تیغه دارای نقره کاری است که برای کشتن هیولاها از آن استفاده می کند .


ترینر ها آموزش خاصی ندارند ؛ فایلی که برایتان آماده شده را اجرا کنید و پسورد را تایپ کنید تا از حالت فشرده خارج شود . سپس به داخل پوشه رفته و نسخه بازی خود را پیدا کرده و ترینر مربوطه را روی بازی اجرا نمایید .


نکته : قبل از خارج سازی از حالت فشرده ، از خاموش بودن آنتی ویروس مطمئن شوید ، چرا که ممکن است توسط آن پاک گردند .


نکته : داخل برخی پوشه ها درصورتی که نیاز به آموزش خاصی باشد ، فایلی با پسوند TXT ذخیره شده که توصیه میشود در صورت داشتن اشکال ، ابتدا آنها را مطالعه فرمایید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!