تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر تمامی نسخه های بازی witcher 3

witcher 3 از سری بازی های جذابی است بسیاری از ما از آن خاطره داریم و سبک بازی و دنیای فانتزی آن و همچنین موسیقی های متن آن بسیاری را به خود مجذوب کرده است ؛ با ترینر های تهیه شده این نسخه به راحتی میتوانید بازی را راحت تر کرده و بسیاری از مراحل غیرقابل عبود را رد کنید .


ترینر های تهیه شده دارای نسخه های متفاوتی است و با شناسایی ورژن بازی خود ترینر مربوطه را دانلود کرده و بر روی بازی اجرا کنید . توجه کنید برخی ترینر ها برای نسخه های 64bit و یا 32bit میباشد و بر روی نسخه دیگری ممکن است دچار اختلال باشد .


نکته : درون فایل ها درصورتی که نیاز به آموزش اجرا باشد فایل های TXT وجود دارد که توضیحات لازم در آن است ؛ پس پیش از اجرا این فایل ها را ابتدا مطالعه فرمایید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!