تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت 2019 بازی زولا

بازی زولا برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، این بازی بصورت آنلاین و اول شخص میباشد که توانسته است کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند . zula از بازی CS (Counter Strike) الگو برداری شده و قابلیت شخصی سازی برای هر کشور را دارد ، بطوری که در ایران نیز پلیر های زیادی را مجذوب خود کرده و ساعت ها بازیکنان را سرگرم میکند .


بسیاری از پلیر و بازیکنان بازی زولا به این موضوع آشنا هستند که در این بازی افرادی که از ابزار های کمکی و چیت استفاده میکنند زیاد هستند و آنتی چیت بازی بطور کل نمیتواند آنها را شناسایی کند . به همین دلیل ابزاری برای شما همراهان تهیه و آماده کرده ایم که از این پس شما نیز میتوانید با دیگر افرادی که از چیت استفاده میکنند مقابله کنید .


نکته ای که در استفاده از این چیت وجود دارد این است که بهتر است در اکانت فرعی خود از آن استفاده نمایید و یا در صورت استفاده در اکانت اصلی از ویژگی هایی که در صورت استفاده مداوم آنتی چیت بازی آنها را شناسایی میکند مانند Aim , Speed کمتر استفاده نمایید .

آموزش اجرای چیت در بازی بدین گونه است که :


۱ ) فایل مربوطه را دانلود کنید

۲ ) فایل فشرده را توسط نرم افزار های مربوطه اکسترکت کنید

۳ ) اجرای بازی زولا و اماده سازی آن برای اجرای چیت

۴ ) اجرای چیت و اضافه شدن چیت بر روی بازی

۵ ) اضافه کردن فایل .dll به پوشه بازی زولا در هنگام اجرای برنامه


لطفا کاربران توجه فرمایید که چیت تست شده و سالم است اما ممکن از بدلایلی با سیستم های مختلف ویندوز سازگار نباشد  . سعید نمایید برای اجرای عملیات امنیتی و پروتکل های امنیتی آنتی چیت زولا , در اکانت فرعیتان از این چیت استفاده نمایید . برای آموزش بیشتر فیلم آموزشی فایل را ببنید . با کلید های F1 و F2 وال هک چیت فعال میشود و با دکمه insert منوی چیت فعال و غیر فعال میشود .


توجه : شرکت چیت سازی این اثر اعلام نموده است که بر روی ساخت پروژه هک طلای این بازی درحال کار کردن و انتشار نسخه چیت آن است بنابراین منتظر بمانید تا نسخه های جدید منتشر گردد و اخبار آن در شبکه های اجتماعی ما قرار گیرد . برای آموزش های بیشتر و نحوه اجرای چیت ها آموزش های شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید .


نرم افزار های مورد نیاز : برای عدم دریافت ارور در هنگام اجرا برنامه حتما آنتی ویروس و فایروالتان را خاموش و نرم افزار های C++ و Net FrameWork 4. را در سیستمتان نصب نمایید تا دچار اختلال در چیت نشوید .


برای دانلود به پست اصلی از طریق لینک دانلود زیر بروید ...خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!