تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی زولا - Cheat Permium Zula

بازی زولا برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، این بازی بصورت آنلاین و اول شخص میباشد که توانسته است کاربران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند . zula از بازی CS (Counter Strike) الگو برداری شده و قابلیت شخصی سازی برای هر کشور را دارد ، بطوری که در ایران نیز پلیر های زیادی را مجذوب خود کرده و ساعت ها بازیکنان را سرگرم میکند .


بسیاری از پلیر و بازیکنان بازی زولا به این موضوع آشنا هستند که در این بازی افرادی که از ابزار های کمکی و چیت استفاده میکنند زیاد هستند و آنتی چیت بازی بطور کل نمیتواند آنها را شناسایی کند . به همین دلیل ابزاری برای شما همراهان تهیه و آماده کرده ایم که از این پس شما نیز میتوانید با دیگر افرادی که از چیت استفاده میکنند مقابله کنید . نکته ای که در استفاده از این چیت وجود دارد این است که بهتر است در اکانت فرعی خود از آن استفاده نمایید و یا در صورت استفاده در اکانت اصلی از ویژگی هایی که در صورت استفاده مداوم آنتی چیت بازی آنها را شناسایی میکند مانند Aim , Speed کمتر استفاده نمایید . برای اجرای هرچه بهتر و بهینه تر این ابزار و جلوگیری از Ban ، توضیحات اجرای راهنمای بهینه این ابزار را در کانال تلگرامی ما دنبال فرمایید . برای دیدن تصاویر چیت به باکس دانلود و بخش تصاویر ابزار مراجعه کنید .********************نکته : این نسخه مطابق با آخرین نسخه منتشر شده میباشد و با بازی همخوانی دارد ؛ فایل آموزش تصویری راه اندازی چیت درون فایل چیت برایتان ارسال می شود که بوسیله آن میتوانید به راحتی از چیت استفاده نمایید و درصورت مشکل ، آن را برطرف کنید . توجه فرمایید زولا اکانتتان را برای استفاده از این چیت محروم نمیکند اما از ورود شما به سرور جلوگیری میکند بنابراین میبایست حتما طبق روش عرض شده در فایل و یا در کانال تلگرامی ما چیت را اجرا کنید .


نکته : چیت موجود برای کاربران ایرانی و ترکیه ای به درستی کار میکند و تست شده میباشد پس به راحتی خرید فرمایید . قابل توجه دوستان اینکه مانند این چیت ها را بسیاری از سایت ها به قیمت های زیادی به فروش میرسانند و مدعی داشتن نسخه اصلی چیت برای خود هستند .


نکته ویژه : این چیت قابل شناسایی توسط آنتی چیت نیست ولی شما در صورت استفاده از هر نوع چیت و ابزاری که در بازی غیر معمول بنظر آید استفاده نمایید شناسایی میشوید ، پس سعی کنید از ابزار هایی مانند Aim bot بصورت خیلی کم استفاده نمایید تا توسط سیستم آنتی چیت بازی شناسایی نشوید .


نکته نهایی : حتما در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا ازآخرین نسخه چیت و اخبار مطلع شوید . فایل آموزشی درون فایل دانلود موجود است و میتوانید به راحتی چیت را اجرا نمایید .نسخه بروز شده - آپدیت مهر ماه 98 (میلادی) - آپدیت Fix


لینک دانلود بلافاصله پس از خرید تحویلتان میگردد .ویژگی های نسخه جدید
هماهنگ شده با نسخه جدید آنتی چیت بازی
دور زدن بهتر آنتی چیت
اضافه کردن دکمه insert برای اجرا
حذف باگ ها و بهبود برنامهخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!