Font Awesome Icons

قوانین عمومی سایت

1 ) هرگونه انتشار محتوای این سایت در سایت شخصی و شبکه های اجتماعی شخصی افراد ، بدون ذکر منبع ممنوع میباشد .

2 ) قبل از خرید از تصمیم قطعی خود مبنی بر خرید ابزار حاصله اطمینان حاصل فرمایید ، زیرا پس از واریز وجه امکان استرداد و بازگشت وجه و همچنین پشیمانی از خرید وجود نخواهد داشت .

3 ) از هرگونه بحث سیاسی مذهبی قومی نژادی و حرف های خارج از دستور ادب خودداری کنید .

4 ) از ارسال اسپم در بخش نظرات و تیکت های پشتیبانی جدا خودداری کنید چرا که نظرات حاصله و تیکت های مذکور سریعا حذف و بسته خواهند شد .

5 ) مسئولیت هرگونه استفاده از ابزار های سایت برعهده خود کاربر میباشد و ما هیچگونه اجبار در استفاده از ابزار های سایت را بر کاربران اعمال نکرده ایم .

6 ) تمامی حقوق مادی و معنوی ابزار ها و مطالب سایت محفوظ میباشد و هرگونه استفاده غیرقانونی و بدون اجازه پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت .

7 ) ما هیچگونه مسئولیتی مبنی بر ارائه دوباره لینک دانلود به کاربران نخواهیم داشت ، پس به زمان و تعداد دانلود ابزار هایی که در اختیارتان قرار میگیرد دقت فرمایید .

8 ) سوء استفاده از امكانات سايت جهت كسب منافع شخصي خلاف قوانين سايت تلقي مي‏گردد.

9 ) از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود.

10 ) از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود ممانعت مي‏شود.

11 ) لينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبلیغات شخصی و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت ( سيستم هاي هرمي ) و فيلتر شكن ها تخلف محسوب مي‏گردد.

12 ) کاربران می‌بایست در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشند. چراکه پس از ثبت اطلاعات و خرید ، امکان تغییر آنها به هیچ وجه وجود نخواهد داشت .

13 ) تنها راه خرید از سایت ، خرید آنلاین میباشد و راه دیگری از جمله کارت به کارت و ... وجود نخواهد داشت .

14 ) زبان اصلی سایت پارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالبی در سایت ، از زبان فینگلیش استفاده نکنید .

15 ) مجموعه ی ما هیچگونه مسئولیتی در قبال افرادی که از نظر فنی قادر به فعالسازی ابزار ها نیستند و دانش فنی این کار را دارا نمیباشند ندارد و وظیفه ای نسبت به پشتیبانی این موضوع را بر عهده نخواهد گرفت .

16 ) لطفا قبل از خرید اطلاعات پست مربوطه و قوانین سایت را مطالعه نمایید چرا که هرگونه سهل انگاری در این مسئله متوجه خودتان خواهد بود .

17 ) ارائه آپدیت ابزار ها وظیفه و مسئولیت ما نبوده و کاربران باید خود نسبت به دانلود آپدیت در سایت مقصد تلاش نمایند . برای افزایش پشتیبانی کاربران ، پشتیبانان میتوانند درصورت صلاح دید و داشتن وقت در زمان غیر کاری ، آپدیت ابزار ها را به کاربران درخواست کننده ارائه دهند .

18 ) مزیت ها و همچنین عواقب ابزار های موجود در سایت در پست مربوطه بطور کامل توضیح داده خواهد شد ؛ درصورت بی توجهی کاربر به این موارد و خرید ابزار مربوطه ، ما هیچگونه وظیفه ای در قبال بازگشت وجه و عدم رضایت مشتری نداریم و مستقیما این مسئله متوجه خریدار میباشد

19 ) وبسایت ما حق خود میداند تا هرگونه تغییر در قوانین سایت را بدون اطلاع قبلی ، ویرایش و اعمال نماید ، بنابراین قبل از هر خرید و در بازه های زمانی مشخص نسبت به مطالعه ی قوانین سایت ، اقدام فرمایید .